Şirketimiz

Güçlü teknik altyapı ve esnek üretim çözümleriyle, müşteri odaklı bir kalite yaklaşımı içinde geniş bir ürün yelpazesi sunmaktan gurur duyuyoruz.
Telfleks Şirket
Hakkımızda
Kurulmuş olduğumuz 1990 yılından beri Otomotiv, Tarım ve Savunma Endüstrileri için OEM tedarikçisiyiz. Ürün faaliyetlerimiz arasında çeşitli mekanik kontrol kabloları ile vites, fren ve debriyaj pedal mekanizmaları için sac metal bileşenlerin tasarımı ve üretimi yer almaktadır.
Telfleks Üretim
Üretim
Müşterilerimizle iş birliği içinde kalıp, fikstür, ekipman ve makine tasarlayıp üretiyor ve müşteri odaklı kalite yaklaşımı çerçevesinde çözümler sunuyoruz. Kontrol kablolarımızda kullanılan spirallerin üretimlerini gerçekleştiriyor ve kullandığımız ürünlerin plastik enjeksiyon kalıpları ve lastik kalıplarını kendi bünyemizde tasarlayıp üretiyoruz.
Telfleks Pres
2017 yılında ürün yelpazemize sac mekanizma üretimini ekledik. 50 ila 400 ton arası çeşitli presler kullanarak kesme, bükme ve sıvama işlemlerini gerçekleştiriyor ve fren, vites ve debriyaj pedal mekanizmaları üretiyoruz.
Telfleks Sac Mekanizmalar
Tesisimizde sac mekanizmalarda kullanılan bileşenleri imal etmek için metal şekillendirme kalıpları tasarlıyoruz. Buna ek olarak ürünlere özel fikstür, ekipman ve makineler yapıyor, ve kalite odaklı üretim anlayışı ile çözümler üretiyoruz.
Telfleks Tesis
Tesisimiz
2017 yılında İstanbul Tuzla Deri OSB'de bulunan 2000 metrekarelik yeni üretim tesisimize taşındık. ISO 9001: 2015 sertifikamızla, sektörün önde gelen şirketleri için en önemli tedarikçilerden biri olma konumuna yükselmiş bulunuyoruz.
-

İhracat Kapasitemiz

İhracat pazarımız Belçika, Brezilya, Bulgaristan, Fransa, Almanya, İtalya, İngiltere, ABD ve Vietnam'ı içermektedir.
Telfleks İhracat